Konaklamam Sırasında Bir Problem Yaşanırsa Ne Yapmalıyım?

Tatiliniz sırasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamanız adına ekibimiz ihtiyacınız olan her şeyi düşündü. Konaklamanızdan 3 gün önce sizinle ihtiyaç duyacağınız bilgileri paylaşacağız ve tatiliniz süresince villa veya bölge ile ilgili herhangi bir sorunuzda bir telefon kadar uzağınızda olacağız.

Korunaklı Villa Nedir?

Her biri özel havuzlu ve dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış bahçe alanına sahip olan korunaklı villalarımızda, özel olarak tasarlanan hem havuzda hem de bahçede gizlilik içerisinde, istenmeyen bakışlardan uzak bir tatil geçirmeniz mümkün olsun diye havuz ve bahçelerin etrafı korunaklıdır.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Yapılacak olan ödemeler EFT, havale, kredi kartı vb. şekilde ödeme alınır. Kredi kartlarına taksit uygulaması yapılmamaktadır

Ne tür villalarınız var ve seçenekler nelerdir?

Korunaklı ve muhafazakar ailelere uygun villalar
Balayı villaları
Büyük aileler için uygun villalar
Doğa manzaralı villalar
Deniz manzaralı villalar
Merkeze yakın villalar

Fiyatlamalarınız nasıl ve fiyat kişi sayısına göre mi verilir?

Villalarımız gecelik konaklama üzerinden fiyatlandırılır. Her villanın maksimum konaklama kişi sayısı vardır ve bu sayı üzerinde misafirler  konaklama yapmaktadır

Nasıl kiralarım, rezervasyon nasıl yapabilirim?

İlk olarak kiralamak istediğiniz villamızın tarihlerini belirlemelisiniz. Ön rezervasyon formunda belirlediğiniz villa ile ilgili ön rezervasyon isteğinizi gönderdikten sonra ekibimiz villanın belirtilen tarihlerdeki müsaitliğini kontrol edip size en kısa sürede dönüş yapıp rezervasyon işleminizi başlatır. Şirket hesabımıza ücretin belirtilmiş ön kısmını Kredi kartı, EFT ve Havale olarak yatırdıktan sonra size rezervasyon formu  gönderilir. Böylelikle seçmiş olduğunuz villamızın tarihleri sizin adınıza rezerve edilmiş olur. Geri kalan ücret ise villa'ya girişte nakit olarak yetkili kişiye teslim edilir.

Verilen villa kiralama ücretine neler dahildir?

Villalarımızda konaklama sürenizde ihtiyacınız olabilecek tüm beyaz eşyalar, tüm mutfak araç ve gereçleri, kettle, tv ve uydu alıcıları, havlu, yatak takımları ve gerektiği hallerde yorgan, klimalar dahildir. Konaklama ücretinize olabilecek elektrik, su kullanımları dahildir.

Viila ücretine ekstra olarak dahil olacak bir ücret var mı?

Talep ettiğiniz takdirde, bazı villalarımızda yarım-pansiyon/yemekli sistemimiz vardır. Talep edilecek transfer ve ekstra ev temizliği ücrete tabidir

Depozito ne kadar?

Villa veya aparta girişlerinizde misafirlerimizden hasar depozitosu alınır. Bu ücret her uniteye göre değişmektedir. Konaklamanız sonunda, çıkış işlemleri sırasında gerekli kontroller yapılır ve bir zarar ya da zayi bulunmadığı sürece alınan depozito misafire iade edilir. Bir zarar söz konusu ise, hasar ile ilgili tespit yapıldıktan sonra hasar tutarı verilmiş olan depozitodan tahsil edilir. Bahsedilen zarar depozitodan fazlaysa, misafirden kalan tutar tahsil edilir

Rezervasyon iptali nasıl yapılır?

Villa ve apartlarımıza yapmış olduğunuz tarihlerde değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu durumlar bazı koşul ve şartlara bağlı olarak değişmektedir. Rezervasyon değişiklik işlemleri 150 tl işlem ücretine tabidir. Zira rezervasyon tarihinizin bir gün bile değişmesi ev sahibine ve size gönderilen rezervasyon formlarının tamamın yeniden düzenlenmesi ve değişmesi demektir. Rezervasyon tarihinizi ne kadar süre kala değiştirmek istediğinize bağlı olarak ayrı bir kriterdir. Villaya giriş tarihinize 30 günden az bir süre kalmış ise tarih değişikliği yapılamaz.

Kimlik bilgilerimizi neden talep ediyorsunuz?

Kanuni gerekliliklerden kaynaklı olarak kimlik bilgileriniz ilgili yasal birimlere bildirilmektedir

Deniz, Kumsal, Eğlence Merkezleri, Hastane, Merkez ve Marketlere yakın konumda villa ve apartlarınız bulunuyor mu?

Villa ve apartlarımızın konumları değişmekte olup, her villanın araç ve yaya olarak düşünüldüğünde yakın konumda olduğu yerler değişmektedir. Konuyla ilgili bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Websitenizde gördüğümüz ve rezerve ettiğimiz Villalarda aktüelde fark olması durumu olur mu?

Websitemizde sunulan fotoğraflar, her unitenin kendi ve güncel fotoğraflarıdır, bu fotoğraflar üzerinde herhangi bir düzeltme/oynama yapılmamaktadır. Tüm ünitelerin çekimleri tarafımızdan yapılıp, en net şekilde siz misafirlerimize sunulmaktadır

Bahçe bakımı ve Havuz temizliği nasıl ve ne zaman yapılıyor?

Tüm havuzlarımızın temizliği ve bahçe bakımlarımız, personellerimiz tarafından sabah saatlerinde gerçekleştirilmektedir.  

Ekstra temizlik talebi nasıl olur ve ücrete tabii midir?

Tüm villa ve apartlarımıza giriş temizliği yapılmış olup, temiz çarşaf ve havlu takımlarıyla sunulur. İki hafta üzerü konaklamalarda ücretsiz ara temizlik hizmetimiz vardır. Ek temizlik talebiniz olduğu takdirde ücrete tabi olacaktır.

Evcil hayvan kabul ediyor musunuz?

Evcil hayvan kabul edildiği belirtilen villalar haricinde evcil hayvan kabul edilmemektedir. Belirtilmeden getirilen evcil hayvan durumunda ev sahibi tarafından yapılacak iptaller durumunda acenta olarak sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Erken rezervasyon ya da herhangi bir indirim var mı?

Yüksek sezon olarak nitelendirilen Haziran-Temmuz-Ağustos dönemlerinde indirimlerimiz mevcut değil. Diğer durumlarda indirim olması durumunda, websitemizde sunulan fiyat bilgilerinde gereken bilgiler sunulmaktadır.

Rezervasyonlarım
Türkçe
Social Media
Favorilerim
  WhatsApp Destek!
  WHATSAPP
  ARA
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  ₺ 0 x 7 Gece₺ 0
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Konaklama Tutarı-
  • Elektrik Ücreti-
  • Temizlik Ücreti-
  • Ön Ödeme₺ 0
  • Girişte Yapılacak₺ 0
  • Toplam₺ 0
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış