Kaş
1 VİLLA listeleniyor
 BULUT VİLLA
bolgeGökseki
0 Yorum
BULUT VİLLA
Kaş’ın Bayındır mevkiine konumlandırılmış olan Villa bulut, 2 yatak odalı muhafazakar bir villadır. Balayı çiftleri ve çekirdek aileler için en uygun seçimlerden birisidir.
 • 4 Kişilik
 • 2 Yatak Odası
 • 0 Banyo
₺ 10.714 - ₺ 10.714Arasında Gecelik Fiyatlar

Kaş, Antalya ilinin en batısında bulunan ilçesidir. Turistik olarak çok gelişmiş bir ilçedir ve her sene tatil sezonlarında Kaş ilçesinin nüfusu kendi nüfusunu ikiye üçe katlayacak şekilde artar. Yerli ve yabancı tatilseverlerin gözde tatil mekânlarından biri olarak senelerdir en çok tercih edilen tatil bölgeleri arasında ilk sıralarda bulunmaktadır. Kaş ilçesinde hizmet veren birçok otel ve butik otellerin yanı sıra tatil severlere hizmet etmek için gerek bireysel villa sahiplerini gerekse işletmelere ait villalarında villa tatili konseptinde tatil yapmak isteyen tatilciler için Kaş villa kiralama hizmetleri verildiği bilinmektedir.

 

Villa Tatilinde Yemek Servisi

Son zamanlarda villa tatili için yoğun talep oluşmasıyla villa tatili konseptli tatiller için Antalya Kaş villa, Kaş villa kiralama, Kaş kiralık villa gibi birçok internet aramasıyla tatilciler kiralık villalar aramaktadır. Villa tatillerinin otel tatillerinden daha çok tercih edilmeye başlamasının en büyük sebeplerinden bir tanesi kalabalık ailelerin uymak zorunda olduğu otel kuralları ve ikinci sırada genellikle yemek saatlerine riayet ederek tatil yapmak istememesi gelmektedir. Bunların yanı sıra rahatlık ve mahremiyette villa tatillerinin tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır. Villa tatilinde yemek ve etkinlik saatlerini tatilseverler planlarken isteğe bağlı olarak yemek servisi de alabilirler.

 

Havuzlu Villa Tatili

Antalya Kaş villa tatili yapmak için uygun bir konum olmaya çok önceden beri başlasa da günümüzde villa tatili için en çok tercih edilen tatil konumlarından biri haline gelmiştir. Kaş villa kiralama hizmetleri veren şirketlerin tatilciler için her türlü hizmeti vermeleri tatilcilerinde Kaş kiralık villa tatil konseptine dönmelerini sağlamaktadır. Özel havuzlarıyla, tamamen tatilcinin istekleriyle başlayıp biten tatiller için Antalya Kaş villa tatilleri en çok tercih edilen tatil seçeneklerinden biri olmaya devam etmektedir.

Kaş villa kiralama hizmetleri sunan profesyonel işletmeler farklı kiralık villa konseptinde tatil yapmak isteyen tatilciler için Kaş kiralık villa açısından çok fazla alternatif yaratmaya başlamıştır. Bu durum tatilciler için çok güzel fırsatlar doğurmakta ve villa tatili yapmak isteyen tatilcileri Antalya kaç villa tatili için bu tatil bölgesine çekmektedir. Kaş villa kiralama hizmetleri sunan işletmelerin kaliteleri çok ünlü bir turistik bölge olan Kaş’ın kalitesine uygun bir biçimde çalışmaları Kaş’ı tercih eden villa tatili yapmak isteyen tatilcileri son derece memnun ederek tatil sezonunu bitirmelerini sağlamaktadır.

Rezervasyonlarım
Türkçe
Social Media
Favorilerim
  WhatsApp Destek!
  WHATSAPP
  ARA
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  ₺ 0 x 7 Gece₺ 0
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Konaklama Tutarı-
  • Elektrik Ücreti-
  • Temizlik Ücreti-
  • Ön Ödeme₺ 0
  • Girişte Yapılacak₺ 0
  • Toplam₺ 0
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış